Graham Masterton w Bibliotece

W piątek, 20 września w Bibliotece GOKiS, odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie. Naszym gościem był pisarz z Wysp Brytyjskich, autor horrorów – Graham Masterton. W nastrojowej atmosferze, autor opowiadał o początkach swojego pisania, o przebiegu kariery dziennikarskiej i relacjach łączących go z Polakami. Słuchacze, którzy zadawali wiele pytań, dowiedzieli się jak pisze Graham Masterton, co jest jego inspiracją i jak spędza czas, kiedy akurat nie pisze. W wieczorze literackim wzięli udział penitencjariusze  i wychowawca z Zakładu Karnego nr 2 we Wrocławiu. Po spotkaniu autor rozdał mnóstwo autografów i wraz ze swoimi czytelnikami pozował do zdjęć. Szczególne podziękowania należą się Panu Marcinowi Dymalskiemu i Stowarzyszeniu Aglomeracji Wrocławskiej, dzięki którym mogliśmy gościć światowej sławy pisarza.

ZDJ. ROBERT WNUKOWSKI