• Jakość powietrza – Kąty Wrocławskie

• OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

DSCF5042 DSCF5028 DSCF5009 DSCF4999 DSCF4993

SPOTKANIE Z CUKIERNIKIEM

Dnia 25 września Biblioteka GOKiS gościła właściciela Cukierni „Pan Tadeusz” w Kątach Wrocławskich. Pan Tadeusz Kosior – cukiernik z zamiłowania przybył na cykliczne zajęcia pod hasłem „Poznajemy zawody”. Opowiedział naszym młodym czytelnikom na czym polega jego zawód i pokazał jak robi się słodkie babeczki. Dzieci z zaciekawieniem i zaangażowaniem tworzyły swoje kolorowe dzieła, które później zajadały. W między czasie ich zadaniem było pokolorowanie obrazków przedstawiających piękne torty. Spotkanie było atrakcją nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców, którzy mieli okazję zrobić własne słodkości. Dziękujemy za miłe spotkanie Panu Tadeuszowi oraz wszystkim uczestnikom.

• Nasza gazetka