1. warsztaty komiksowe cz.2

3. WIETRZENIE SZAF

23 października - 09:00 - 12:00

NOC BIBLIOTEK 2019

W NOC BIBLIOTEK, BIBLIOTEKA GOKiS ZAMIENIŁA SIĘ W BULLERBYN. W ramach ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” – Biblioteka GOKiS zorganizowała zajęcia w oparciu o lekturę „Dzieci z Bullerbyn”. W zajęciach wzięli udział uczniowie klas II Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich. W formie quizu prowadząca zajęcia sprawdziła wiedzę uczestników z przeczytanej wcześniej lektury. Następnie dzieci zostały podzielone na kilkuosobowe grupy a ich zadaniem było stworzenie plakatów zachęcających do przeczytania książki. Zajęcia oprawione były kolorową scenografią domków, które własnoręcznie przygotowała Pani Bibliotekarka. Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkości oraz zakładki do książek.