Spotkanie autorskie

W czwartkowy poranek, 10 października, Bibliotekę GOKiS odwiedziła pisarka – Magdalena Zarębska. Podczas spotkania autorskiego, w którym uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich, Pani Magdalena opowiedziała o swojej twórczości, w szczególności skupiając się na dwóch książkach – „Projekt Breslau” oraz „Gloria, wakacje i ja”. Młodzież była bardzo zainteresowana opowieścią Pani Magdaleny, zarówno dotyczącą pisania, jak i historii naszego kraju i regionu. Uczniowie żywo zadawali pytania, a pod koniec spotkania, wykonali zadania przygotowane przez autorkę.