• Jakość powietrza – Kąty Wrocławskie

open all | close all
  • OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

DSCF5042 DSCF5028 DSCF5009 DSCF4999 DSCF4993

GRATULACJE dla Zespołu Muzyku Polskiej MOKOSZA !!!

Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA

działający w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich

został odznaczony Odznaką Honorową “Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński nadał to Odznaczenie Państwowe na wniosek Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka. Uroczysta ceremonia wręczenia przyznanego odznaczenia miała miejsce 29 października 2019 roku w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.

W imieniu Ministra Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa przekazał przyznaną MOKOSZY Odznakę na ręce Piotra Lerocha – założyciela zespołu, kompozytora, szefa, niestrudzonego propagatora kultury polskiej i miłości do naszej Ojczyzny.

To wspaniała wiadomość!

Ogromną radość i duma dla GOKIS Kąty Wrocławskie!

Całemu zespołowi życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, wytrwałość i cierpliwość w upowszechnianiu naszego dziedzictwa kulturowego!

• Nasza gazetka