1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00

GRATULACJE dla Zespołu Muzyku Polskiej MOKOSZA !!!

Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA

działający w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich

został odznaczony Odznaką Honorową “Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński nadał to Odznaczenie Państwowe na wniosek Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka. Uroczysta ceremonia wręczenia przyznanego odznaczenia miała miejsce 29 października 2019 roku w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.

W imieniu Ministra Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa przekazał przyznaną MOKOSZY Odznakę na ręce Piotra Lerocha – założyciela zespołu, kompozytora, szefa, niestrudzonego propagatora kultury polskiej i miłości do naszej Ojczyzny.

To wspaniała wiadomość!

Ogromną radość i duma dla GOKIS Kąty Wrocławskie!

Całemu zespołowi życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, wytrwałość i cierpliwość w upowszechnianiu naszego dziedzictwa kulturowego!