1. LETNIE WARSZTATY – WAKACYJNE ZAKĄTKI

1 lipca - 31 lipca

Kamishibai

6 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, odwiedzili nas uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bohaterów z dzieciństwa. Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, uczą ,rozweselają oraz przekazują ważne prawdy o życiu. Zajęcia rozpoczęliśmy miłym powitaniem oraz zagadkami, quizami. Uczniowie bardzo dobrze radzili sobie z odgadywaniem postaci z bajek. Na zakończenie Pani Bibliotekarka przeczytała bajkę z teatrzyku Kamishibai „Kot w butach”.