JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Cudowne dekoracje, sznury świateł, smakowite zapachy i jedyna w swoim rodzaju atmosfera- już w dniach 07-08.12.2019r. w Kątach Wrocławskich. Zapraszamy wszystkich do wystawienia swoich produktów podczas II Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kątach Wrocławskich. Do pobrania karta stoiskowa Karta Stoiskowa- Jarmark Bożonarodzeniowy Zgłoszenia wraz z wypełnioną kartą proszę przesłać na adres jarmark_2019@gokiskwr.pl.

W sprawie stoisk kontakt z p. Agnieszka Kapysz Tel. +48 790 875797, e-mail: jarmark_2019@gokiskwr.pl