Zajęcia w szkole

4 grudnia Biblioteka poszła do szkoły. Pani Bibliotekarka, miała przyjemność stworzyć wraz z uczniami kl. III Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich kartki, na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Dzieci, których wychowawczynią jest Pani Izabela Dykiel, wykazały się ogromnym talentem plastycznym i ochoczo podjęły się zadania wykonania pięknych kartek. Każde z dzieci otrzymało od pani Bibliotekarki po trzy naklejki, z których miały wymyślić wzór i dorysować resztę obrazka własnoręcznie. Podczas pracy wspólnie śpiewaliśmy kolędy i inne  bożonarodzeniowe piosenki. Po skończeniu rysowania, nadszedł czas na czytanie książki „7 tajemnic Świętego Mikołaja”. Czytanie rozpoczęła Bibliotekarka, a każdą kolejną stronę czytały dzieci, które chętnie się zgłaszały. W taki miły i magiczny sposób, bardzo szybko minęły nam wspólnie spędzone prawie trzy godziny.