• Jakość powietrza – Kąty Wrocławskie

• OSTATNIO DODANE ZDJĘCIA

DSCF5042 DSCF5028 DSCF5009 DSCF4999 DSCF4993

JARMARK WIELKANOCNY 2020

Karta stoiskowa do pobrania Karta-Stoiskowa-Jarmark – prosimy wysyłać na adres email:    jarmarki_2020@gokiskwr.pl

Szanowni Państwo, Wystawcy
Cieszymy się, że nasze imprezy plenerowe w tym jarmarki  w Kątach Wrocławskich spotykają się z Państwa zainteresowaniem i chcecie Państwo nas wesprzeć w tym przedsięwzięciu, poprzez oferowanie mieszkańcom gminy Kąty Wrocławskie i nie tylko, swoich produktów, wyrobów i usług w czasie trwania jarmarków. Dołożymy wszelkich starań, żeby wspólnie spędzony czas był dla nas wszystkich miłym wspomnieniem również w przypadku planowanego na 28 i 29 marca jarmarku wielkanocnego.
Dlatego w odpowiedzi na Państwa liczne zapytania, przesyłamy garść niezbędnych informacji.

1. Jarmark jest imprezą dwudniową 28 i 29 marca 2020r. w godzinach 13.00 – 19.00
Państwa deklaracja udziału w jarmarku zakłada zatem obecność na dwa dni. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, w której stoiska handlowe pozostają puste, w związku z tym bardzo prosimy o potwierdzenie dyspozycyjności na dwa  lub jeden dzień jarmarku.
2. Jarmark rozpoczynamy o godzinie 13.00 w sobotę tj. 28.03.2020r. Stoiska handlowe rozkładamy od godziny 7.00. Wszystkie powinny być już gotowe do Państwa dyspozycji o godzinie 10.00.  Tych z Państwa, którzy deklarowali swoje namioty, uprzejmie prosimy o ich rozstawienie stosownie wcześniej, tak żeby wszystkie namioty były już gotowe o godzinie 10.00. Musimy zadbać o przestrzeń dla wszystkich. O godzinie 11.00 rozpoczynamy wykładanie asortymentu i przygotowania w strefie cateringowej. Pierwsze 25 zaakceptowanych przez GOKIS zgłoszeń ma zagwarantowane namioty w jednakowym kolorze w rozmiarze 3/3. Pozostałe zgłoszenia będą zobligowane do dostarczenia namiotu.

3. W związku z licznymi zapytaniami i wątpliwościami dotyczącymi opłaty za stoiska handlowe w czasie jarmarków oraz uwzględniając Państwa oczekiwania, opłaty kształtują się w sposób następujący:
– szkoły, stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, osiedla z obszaru gminy Kąty Wrocławskie – opłata 1zł/stoisko
– pozostałe stoiska handlowe z obszaru gminy Kąty Wrocławskie – 50zł/stoisko
– stoiska handlowe spoza gminy Katy Wrocławskie – 123zł/stoisko
Opłaty dotyczą dwóch dni wystawienniczych. W przypadku deklaracji na jeden dzień opłata wynosi 50%.
Warunkiem udziału w imprezie jest uiszczenie opłaty przelewem bankowym na konto: Bank Spółdzielczy w Kątach Wrocławskich 26 9574 0005 2001 0000 0680 0001 z dopiskiem ,,jarmark wielkanocny 2020″
4. Wystawcy w ramach wniesionej opłaty mają zagwarantowane namioty (1 szt), krzesła (2 szt) i stoły (1 szt) oraz standardowe oświetlenie namiotu – nie dotyczy to podmiotów, które nie uzyskały takich gwarancji. Jeśli ktoś z Państwa uzna za stosowne oświetlić swoje miejsce handlowe dodatkowo, uprzejmie prosimy zaopatrzyć się w kabel oraz oświetlenie zewnętrzne. Nie zapewniamy butli gazowych ani urządzeń gazowych.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: Anna Kraczkowska 730 654 885, Joanna Unton 663 167 559
Z wyrazami szacunku i do zobaczenia.
Gminny Ośrodek Kultury w Kątach Wrocławskich
  • Nasza gazetka