UWAGA KONKURS

,,Zrób makietę – Mój jest ten kąt – Gmina Kąty Wrocławskie”

#zostańwdomu#konkurs#twojemojenaszekąty

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Gminą zapraszają do konkursu wszystkich mieszkańców naszych gminnych kątów.

,,ZOSTAŃ W DOMU – NIE DLA NUDY” O takim resecie nikt z nas pewnie nawet nie myślał. Marzyliśmy o odpoczynku, o wolnym , ot, o takim zwyczajnym nic nie robieniu. A tu proszę, przyszedł taki czas, kiedy tęsknimy za naszymi przyjaciółmi, za znajomymi, no ba, niektórzy już nawet tęsknią za miejscem pracy😊 Tęsknimy za naszymi miejscami, za naszymi kątami – uliczkami, skwerkami, placami, za leśnymi traktami. Jak dobrze je pamiętamy? Miasta, miejscowości, wsie – odwiedźmy je tym razem nieco inaczej –  rodzinnie, nie wychodząc z domu.  Niech w ruch pójdą zatem nożyczki, kleje, tekturki, patyczki, pudełeczka – ZRÓBCIE MAKIETĘ!  Wyobraźnia nie zna granic, a czasu teraz sporo.  Czekamy na zdjęcia Waszych prac! Jak wyglądają Wasze KĄTY? 😊 Regulamin w załączeniu! Bawcie się, udostępniajcie, zapraszajcie przyjaciół i znajomych.