DRODZY CZYTELNICY

W piątek lepszego początek –
otwieramy nasz biblioteczny zakątek.
Dzień Biblioteki i Bibliotekarza
będziemy świętować i książkami Was częstować
Regulamin wypożyczalni przeczytajcie i przybywajcie!
Czekamy, nowości wiele mamy
🙂

Drodzy Czytelnicy

Ze względu na nasze i Państwa bezpieczeństwo zorganizowaliśmy nowy system pracy i zastosowaliśmy określone zasady bezpieczeństwa w warunkach epidemii.

Pracujemy w określonych godzinach, a w najbliższych tygodniach będziemy na bieżąco dostosowywać naszą pracę do nowego trybu otwartej obecnie biblioteki w okrojonym zakresie działalności. Przygotowaliśmy dla Państwa bezpieczny obieg książek.  Zapraszamy Was po nową partię długo oczekiwanych pozycji literackich oraz zakupionych nowości.

Wszystkich Czytelników prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w tym czasie. Nasza biblioteka oraz filia z utęsknieniem czekają jutro na powitanie Czytelników.