LETNIE WARSZTATY – WAKACYJNE ZAKĄTKI

Wakacje! Tak długo wyczekiwany okres nic nie robienia i leniuchowania już wkrótce! Brak Ci pomysłu na aktywność dla Twojego dziecka! Letnie warsztaty  Wakacyjne Zakątki –  bezpiecznie i aktywnie zajmą czas, zrelaksują, udoskonalą pasje, rozwiną talenty!

Zapraszamy dzieci z całej naszej gminy na fascynujące, niebanalne i  niezwykłe przygody
w wyjątkowych zakątkach:

W Kątach Wrocławskich, Smolcu i Gniechowicach: literacko – twórczym, artystyczno-kreatywnym, muzyczno-ruchowym;

Do Katów Wrocławskich zapraszamy wszystkie  dzieci do zakątka rekreacyjno-sportowego.

6 godziny bez siedzenia w domu przed telewizorem lub na grach przed komputerem!

Dzieci w wieku 6-12 biorą udział w warsztatach zgodnie ze swoją pasja i zainteresowaniem.

10-osobowe grupy zajęciowe! Codziennie inny tematy warsztatów!

Przyjmujemy zapisy na wybrane dni lub w układzie tygodniowym.

Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalnych instruktorów, animatorów, bibliotekarzy, sportowców!  Liczne niespodzianki i ciekawe spotkania!

Do zobaczenia!

Więcej Informacji