1. KLASYKI W KORONIE

2. WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA

26 września - 08:00 - 27 września - 11:00

JAK TO BYŁO?

Letnie Zakątki Warsztatowe w piątek 31.07 dobiegły końca. Pokazujemy Wam jak dzieci spędziły z nami wakacyjny miesiąc.

W piątek 31.07 zakończyliśmy przygodę w letnich zakątkach, w których cały miesiąc dzieci na warsztatach miały okazję się bawić, realizować, rozwijać, poznawać, integrować i sięgać po nieskończone pokłady swojej fantazji i kreatywności, wytrzymałości, zaciętości sportowca i ciekawości świata. Dzieci mogły spędzać czas w 4 różnych zakątkach tematycznych : sportowo-rekreacyjnym, który był prowadzony przez instruktorów sportu na hali sportowej przy ul. Brzozowej, literacko-twórczym, który był realizowany przez Panie z bibliotek w Kątach Wrocławskich i filii Smolec oraz kreatywno-artystyczny i muzyczno-ruchowy prowadzony przez instruktorów GOKiS. Każdy zakątek był codzienną, nową, wakacyjną przygodą. Nowe tematy, nowe wyzwania, nowe pomysły i codzienna świeża porcja dobrej zabawy, śmiechu i dziecięcej kreatywności.
Sportowe zmagania, literackie podróże, twórcze działania cały lipiec miały miejsce w GOKiS Kąty Wrocławskie, w świetlicy w Smolcu oraz w kuźni w Gniechowicach. Chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim dzieciom za czas spędzony z nami, życzyć dalszych udanych wakacji i zapraszamy na przyszły rok.