1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Przepiśnik – Smaczny wigilijny zakątek

24 listopada - 08:00 - 30 listopada - 16:00
    3. Świąteczny blask choinki

6 grudnia - 16:00 - 16:30
    4. Świąteczny zakątek na grodzisku

6 grudnia - 16:00 - 19:00
    5. Świąteczny zakątek na grodzisku

10 grudnia - 16:00 - 12 grudnia - 19:00

OFERTA GOKIS 2020/21

Drodzy Państwo

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego zapraszamy na zajęcia do GOKIS w Kątach Wrocławskich.

Żyjemy nadal w czasie koronawirusa, ale chcemy stwarzać dla Państwa warunki i możliwości rozwoju talentów, zainteresowań i pracy twórczej grupom odbiorców w tym dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom. Zapisy na nasze zajęcia dodatkowe trwają i mamy nadzieję, że uda nam się bezpiecznie działać w naszych przestrzeniach przez długie miesiące. Działalność ośrodków kultury w skali kraju jest bardzo zróżnicowana i uzależniona od lokalnych uwarunkowań, możliwości i potrzeb uczestników, dlatego nierzadko łączymy kilka funkcji prowadząc szeroką działalność w zakresie kultury, sportu, czytelnictwa. Oferta jest bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Przygotowane specjalne wytyczne i procedury będą tylko pomocne w realizacji programu działalności na bieżące miesiące. Życzymy wszystkim sukcesów. Do zobaczenia!

Do Pobrania : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY