OFERTA GOKIS 2020/21

Drodzy Państwo

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego zapraszamy na zajęcia do GOKIS w Kątach Wrocławskich.

Żyjemy nadal w czasie koronawirusa, ale chcemy stwarzać dla Państwa warunki i możliwości rozwoju talentów, zainteresowań i pracy twórczej grupom odbiorców w tym dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom. Zapisy na nasze zajęcia dodatkowe trwają i mamy nadzieję, że uda nam się bezpiecznie działać w naszych przestrzeniach przez długie miesiące. Działalność ośrodków kultury w skali kraju jest bardzo zróżnicowana i uzależniona od lokalnych uwarunkowań, możliwości i potrzeb uczestników, dlatego nierzadko łączymy kilka funkcji prowadząc szeroką działalność w zakresie kultury, sportu, czytelnictwa. Oferta jest bogata i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Przygotowane specjalne wytyczne i procedury będą tylko pomocne w realizacji programu działalności na bieżące miesiące. Życzymy wszystkim sukcesów. Do zobaczenia!

Do Pobrania : FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY