WEEKEND NA KÓŁKACH

Miniony weekend 26-27.09 był weekendem pełnym wrażeń, a każdy miłośnik klasycznej motoryzacji, wirtualnej motoryzacji i rowerów mógł nacieszyć oko i sprawdzić swoją wytrzymałość, kondycję, sprawność i technikę. Odbyła się kolejna edycja KLASYKÓW –  tym razem KLASYKI W KORONIE, WYTRZYMAŁOŚCIÓWKA ROWEROWA NA TROPIE KLASYKÓW i PIERWSZE MISTRZOSTWA ASAP RACE.

Ponad 100 samochodów zabytkowych wystartowało z Rynku w Kątach Wrocławskich w ramach rajdu „Klasyki w koronie”. Trasa wiodła przez Kostomłoty, Mietków, Sobótkę i kończyła się przy Pałacu Krobielowice. Podczas finału imprezy obyła się licytacja „Komara” w Pałacu Krobielowice oraz grill dla uczestników.

W sali e-sportu w budynku Biblioteki Gminnej w Rynku w godzinach 11:00-15:00 odbyły się I Mistrzostwa ASAP RACE w Kątach Wrocławskich 2020 . Na liście uczestników znalazł się nasz najlepszy zawodnik Dawid Platt, który może pochwalić się wynikiem 2.06.950 osiągniętym na Torze Poznań (Tatuus FA01).

Zwycięzcy I Mistrzostw ASAP RACE w Kątach Wrocławskich 2020! W mistrzostwach udział wzięło aż 15 zawodników, w tym 4 kobiety! Zwyciężył Szymon Wojciechowski przed Damianem Sieradzkim i Marcinem Hubalem! Gratulujemy!!

Pogoda nie oszczędzała zawodników wytrzymałościówki  rowerowej, a pomimo to osiągnięcia wydarzenia są imponujące :