AKTYWNIE W GOKIS

#pasja#kreatywność#realizacja#rozrywka#nauka

#umiejętności#gokis#kątywrocławskie#zapiszsię#korzystaj

Jesienna aktywność w GOKiS

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/2021 Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich przygotował nową i ciekawą ofertę zajęć kulturalnych, sportowych i bibliotecznych. Pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli mogą od ponad miesiąca rozwijać swoje umiejętności podczas różnych zajęć grupowych i indywidualnych.

Epidemia koronawirusa nie zniechęciła mieszkańców do korzystania z aktywnych form spędzania wolnego czasu. Plastyka, j. angielski, robotyka, ceramika, „Harry Potter i magia książek”, balet, taniec nowoczesny, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny – to zajęcia, które od września bieżącego roku cieszą się największą popularnością. Cieszy nas fakt, że chcecie razem z nami spędzać czas, uczestniczyć w naszych zajęciach. Będzie tylko bardziej intensywnie. Kolejne zajęcia już się zaczynają. Należy tylko wybrać odpowiednie w naszej ofercie.

Mamy w naszej gminie muzycznie uzdolnionych młodych artystów, którzy korzystają z nauki śpiewu oraz gry na instrumentach dętych, smyczkowych i rytmicznych – a wśród nich m.in. pianino, keyboard, gitara klasyczna, saksofon, skrzypce, perkusja. Na fanów sportowych emocji czekają multimedia i symulator formuły F1, a także sekcja piłki ręcznej, piłki nożnej (młodziki), fitness, tenis stołowy, badminton i wiele innych. Miłośników literatury zapraszamy na zajęcia kółka młodego czytelnika oraz zajęcia teatralne. Nasi Seniorzy cyklicznie spotykają się na zajęciach ruchowych ale i na popołudniowych rozmowach w grupie znajomych, w ramach „Kawiarenki Seniora”. To dobrze zagospodarowany czas, który możesz spędzić ciekawie i niebanalnie. Mimo trwającej pandemii jest u nas bezpiecznie. Mamy opracowane procedury i zasady bezpieczeństwa, a one nie przeszkadzają rozwijać pasji i zainteresowań. Tylko od Was samych zależy czy spędzicie u nas chwilkę czasu.

Wciąż możesz do nas dołączyć! Zapisz się już dziś! Ruszają zupełnie nowe sekcje: „Kamishibai”, „Świadomy rodzic” i ciekawe spotkania w naszej bibliotece i filii w Smolcu. Szczegółowe informacje na naszej stronie www.gokiskwr.pl w zakładkach zajęcia stałe i sekcje sportowe. Śledźcie również nasz profil facebooka. Do zobaczenia.