GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

I LIGA ROZPOCZĘTA W NASZEJ HALI

W miniony weekend koszykarki Dijo Maximus Gokis Kąty Wrocławskie oraz piłkarze ręczni UKS GOKiS Kąty Wrocławskie zainaugurowali rozgrywki ligowe na własnym parkiecie. Z powodu wprowadzenia żółtej strefy w całym kraju, Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Brzozowej w trakcie obu meczów mogła być wypełniona tylko w 25 procentach, co nie przeszkodziło kibicom licznie i głośno dopingować kąckie drużyny.

Jako pierwsi, w sobotni wieczór, na parkiet wybiegli piłkarze ręczni UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. Niezwykle trudny przeciwnik, jakim była drużyna WKS Śląsk Wrocław, nie pozwolił naszym zawodnikom zaprezentować się tak dobrze jak w poprzednich meczach rozgrywanych na wyjeździe. Warto jednak podkreślić, że była to pierwsza porażka naszej drużyny w tym sezonie i to z zespołem, który obecnie jest liderem grupy B rozgrywek I ligi. Miła uroczystość odbyła się też w przerwie meczu. Zawodnicy UKS GOKiS, którzy w sierpniu wywalczyli Mistrzostwo Polski Juniorów w piłce ręcznej plażowej odebrali dyplomy gratulacyjne oraz upominki z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie, Pana Łukasza Zbroszczyka oraz Zastępcy Dyrektora GOKiS, Pana Pawła Pilskiego. Dodatkowo uhonorowani zostali Bartosz Andrzejewski, który z reprezentacją Dolnego Śląska wywalczył złoto w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Lubelskie 2020 oraz Pan Mirosław Rzepka, którego wspaniałe zdjęcia znamy z wielu imprez sportowych, a w zeszłym miesiącu jego fotografie z MP Juniorów, które odbyły się w Kątach, zostały wyróżnione przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej jako jedne z najlepszych zdjęć w sezonie plażowym 2020.

W niedzielę Halą Widowskowo-Sportową zawładnęła kobieca koszykówka. Nasza drużyna Dijo Maximus Gokis Kąty Wrocławskie zmierzyła się z niezwykle trudnym przeciwnikiem. Zawodniczki Widzewa Łódź jeszcze w zeszłym sezonie grały w Energa Basket Lidze Kobiet mierząc się z najlepszymi drużynami w Polsce. Nasze koszykarki nie przestraszyły się jednak swoich przeciwniczek i pokonały drużynę z Łodzi, odnosząc równocześnie pierwsze, historyczne zwycięstwo w 1 Lidze Kobiet w Kątach Wrocławskich! Gratulujemy, a obu drużynom życzymy sukcesów w kolejnych meczach.

Poprzedni Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content