“NIEPODLEGŁA MOIMI OCZAMI”

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie “NIEPODLEGŁA MOIMI OCZAMI”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Prace konkursowe należy przygotować w formacie A4, wykonać przy pomocy ołówków, kredek, markerów, flamastrów, farb lub stworzyć wyklejankę. Dla uczniów klas I-III motywem przewodnim są biało-czerwone barwy wolności, a dla uczniów klas IV-VIII – Marszałek Piłsudski oczyma młodego pokolenia.

Pracę należy przesłać na adres mailowy: programowy@gokiskwr.pl lub dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, Biblioteki w Kątach Wrocławskich i jej filii w Smolcu do dnia 6 listopada 2020 r. do godz. 15:00. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Karta zgłoszeniowa: Karta zgłoszeniowa konkursu Niepodległa Moimi Oczami.docx

Oświadczenie: Załącznik nr 1 do konkursu Niepodległa Moimi Oczami