1. Akcja “Kartka w koronie”

23 listopada - 08:00 - 6 grudnia - 16:00
    2. Świąteczny blask choinki

6 grudnia - 16:00 - 16:30
    3. Świąteczny zakątek na grodzisku

6 grudnia - 16:00 - 19:00
    4. Świąteczny zakątek na grodzisku

10 grudnia - 16:00 - 12 grudnia - 19:00
    5. Świąteczny zakątek na grodzisku

17 grudnia - 16:00 - 19 grudnia - 19:00

“NIEPODLEGŁA MOIMI OCZAMI”

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie “NIEPODLEGŁA MOIMI OCZAMI”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Prace konkursowe należy przygotować w formacie A4, wykonać przy pomocy ołówków, kredek, markerów, flamastrów, farb lub stworzyć wyklejankę. Dla uczniów klas I-III motywem przewodnim są biało-czerwone barwy wolności, a dla uczniów klas IV-VIII – Marszałek Piłsudski oczyma młodego pokolenia.

Pracę należy przesłać na adres mailowy: programowy@gokiskwr.pl lub dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, Biblioteki w Kątach Wrocławskich i jej filii w Smolcu do dnia 6 listopada 2020 r. do godz. 15:00. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Karta zgłoszeniowa: Karta zgłoszeniowa konkursu Niepodległa Moimi Oczami.docx

Oświadczenie: Załącznik nr 1 do konkursu Niepodległa Moimi Oczami