GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie
  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM

Mistrzostwa Dolnego Śląska Skrzatów i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików za nami.

24 października w Brzegu Dolnym rozegrano po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Dolnego Śląska Skrzatów. W mistrzostwach startował również reprezentant GOKiS Kąty Wrocławskie Antek Zachara. Antek zagrał dobre zawody i był bliski awansu do strefy medalowej. Nasz zawodnik wygrał trzy mecze i ostatecznie zajął 6 miejsce. Pierwsza ósemka turnieju wyglądała następująco: 1. Błażej Paszkiewicz (LZS Włosień)2. Miłosz Grocholski (AZS UE Wrocław), 3. Jakub Moliński (Rokita Brzeg), 4. Anatol Wilk (Wolavia), 5. Dominik Zwolski (Wolavia), 6. Antoni Zachara (GOKIS Kąty Wrocławskie), 7. Igor Tomkowicz (ULKS Ciechów), 8. Kacper Szerer (Wolavia). W niedzielę również w Brzegu Dolnym odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W turnieju mogła wystartować tylko czołowa 12 z Dolnego Śląska. W tym gronie znalazły się trzy zawodniczki GOKiS Kąty Wrocławskie oraz jeden zawodnik. W turnieju z powodu choroby nie mogła wystartować Lena Łuczak, natomiast pozostałe nasze zawodniczki zagrały bardzo dobre zawody i Sara Wojciechowska zajęła czwarte miejsce (ostatni turniej w barwach GOKiS, od przyszłego sezonu UE Wrocław), a Zuzanna Borowska 9-12. Wśród chłopców dobrze zagrał Michał Kozerski, który wygrał kilka meczy z silnymi rywalami z województwa lubuskiego i zajął 8 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Poprzedni Post
Następny Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS