GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. “Podróże małe i duże” – półkolonie letnie z GOKiS

   26 lipca - 08:00 - 30 lipca - 16:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

NIEPODLEGŁOŚĆ ON-LINE

NIEPODLEGŁOŚĆ ON-LINE

Już dziś niezwykle ważne dla wszystkich Polaków święto🥳 – i choć przez epidemię😷 będzie ono zupełnie inne niż te, które dotychczas obchodziliśmy🥺 – pamięć o przodkach i ich bohaterskiej walce za wolność nie zostanie porzucona👨‍👩‍👧‍👦❤️.

👉W przeddzień Święta Niepodległości w naszym mieście pojawiły się biało-czerwone akcenty. Na wietrze łopoczą flagi 🇵🇱, a przed Urzędem Miasta i Gminy🏫 oraz wszystkimi obiektami należącymi do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu pojawiły się kwiaty🌺🌸, które wspólnie z Fundacją Kraina Inspiracji pozyskaliśmy z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, tym samym wspierając w tych trudnych chwilach lokalnych producentów chryzantem🤝.
📢Kochani! Nasi przodkowie niejednokrotnie udowadniali, że w trudnych chwilach jednoczymy się z niezwykłą siłą💪🔥, dlatego już dziś zapraszamy Was serdecznie do udziału w wydarzeniu patriotycznym, organizowanym przez nas on-line👩‍💻. Razem z nami uszyjecie flagę🧵, przygotujecie własny kotylion, wiatraczek i zakładkę✂️. Poznacie laureatów konkursu plastycznego🏆, a także wysłuchacie wspaniałego, poruszającego koncertu w wykonaniu Zespołu Muzyki Polskiej MOKOSZA oraz Studia Kreacji Muzycznej🎼🎻
ℹ️ W zakładce “WASZ KĄCIK”, czeka na Was krzyżówka i kolorowanka🎨.

 

 

 

Poprzedni Post
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS