WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby organizowane przez nas zajęcia kulturalne mogły odbywać się jak najdłużej oraz daliśmy możliwość pracy on-line. Zdrowie i życie – te dwie wartości – nabrały obecnie jeszcze większego znaczenia. W tych trudnych czasach nie możemy stanowić dla siebie wzajemnego zagrożenia. Mamy nadzieję, że ten okres jest tylko czasem przejściowym i w miarę możliwości wrócimy do normalnego funkcjonowania i spotkań z uczestnikami naszych zajęć, ich rodzicami i bliskimi.

Liczymy, że już za chwilę będziemy mogli ponownie zaoferować Państwu udział w naszych zajęciach.

Jednakże, jeśli decyzja rządu o ograniczeniu ruchu społecznego zostanie podtrzymana w celu zmniejszenia rozprzestrzeniania się koronawirusa, nasze zajęcia również pozostaną mocno okrojone lub zawieszone. Śledźcie nas na bieżąco na naszej stronie internetowej i Facebooku!