1. “Podróże małe i duże” – półkolonie letnie z GOKiS

26 lipca - 08:00 - 30 lipca - 16:00

“Kartka w koronie”

“Kartka w koronie” – to akcja świąteczna, której celem jest przekazanie wybranym adresatom słowa otuchy, wsparcia i podziękowania w tym trudnym czasie, jakim jest walka z koronawirusem. Przyświecającym nam mottem jest: “Daj radość, uśmiech i nadzieję – na co dzień i od święta”.

Pokażmy, że w te święta pamiętamy o sobie wzajemnie, aby nikt nie czuł się zapomniany, samotny czy  niedoceniany. W dniach 23.11.-6.12.2020 r. wykonaj kartkę w formacie A5, na grubszym papierze (jeśli masz w domu) i wrzuć ją do przygotowanej skrzyni przed GOKiS (Kąty Wrocławskie, ul. Zwycięstwa 23). Po zakończeniu akcji – 6 grudnia – my poddamy zebrane kartki kwarantannie, a następnie dostarczymy je do wybranego przez Ciebie adresata (wpisz na odwrocie kartki):

• Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”
  • Fundacja “Przylądek Nadziei”
  • Wojewódzki Szpital im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu
  • lub Dom Dziecka w Kątach Wrocławskich

Chcesz wziąć udział w akcji “Kartka w koronie”, ale nie masz pomysłu jak ją wykonać? Nie musisz się martwić, możesz pobrać gotowy wzór:

Kartka w koronie – wzór 1 – choinka

Kartka w koronie – wzór 2 – Mikołaj