1. “Podróże małe i duże” – półkolonie letnie z GOKiS

26 lipca - 08:00 - 30 lipca - 16:00

Bardzo się cieszymy, że z dniem dzisiejszym możemy się spotkać z naszymi Czytelnikami 🙂.
Wypożyczalnia, zarówno w Kątach Wrocławskich jak i w Smolcu będzie czynna wg następującego rozkładu:
👉poniedziałek i wtorek od 9.00 do 15.00,
👉czwartek i piątek od 12.00 do 18.00
👉środa – praca wewnętrzna.

Wiemy jak bardzo przed świętami Bożego Narodzenia są Państwo zabiegani, więc aby wyjść na przeciw waszym potrzebom, ustaliliśmy dwa dni w tygodniu, podczas których biblioteka będzie czynna dłużej. Mamy nadzieję, że te dodatkowe godziny, umożliwią wam bezpieczne zaopatrzenie się w lektury 📚📖.

Powyższe godziny obowiązują od 30 listopada do odwołania. Zapraszamy również do wcześniejszego telefonicznego rezerwowania książek.

Biblioteka Kąty Wrocławskie: 71-715-12-18, Smolec: 71-311-83-22.