GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. “Podróże małe i duże” – półkolonie letnie z GOKiS

   26 lipca - 08:00 - 30 lipca - 16:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Handball Weekend w naszej Hali

W ostatni weekend listopada, hala sportowa GOKiS przy ulicy Brzozowej gościła VI turniej Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej. Przez 2 dni chłopcy i dziewczęta z całego województwa walczyli o najlepsze miejsca w rozgrywkach organizowanych przez Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej.

Czym skorupka za młodu…

Chłopcy i dziewczynki grają w ręczną halową!

W ubiegły weekend, 28-29 listopada 2020 r., hala sportowa przy ul. Brzozowej pękała w szwach od rozgrywek halowej piłki ręcznej.

Sobota rozpoczęła się już o godzinie 9:00 meczem naszej drużyny w kategorii juniora młodszego z przeciwnikami z Obornik Śląskich. Chociaż wynik nie był pomyślny dla naszych zawodników to warto odnotować, iż był to pierwszy mecz naszej drużyny w naszej hali w tym sezonie. O godz. 11:00 ruszyły kolejne rozgrywki. Tym razem chłopcy z UKS GOKiS Kąty Wrocławskie rozegrali turniej w ramach 2. kolejki Dolnośląskiej Ligi Chłopców. Ich przeciwnikami były zespoły z Siechnic oraz z Żórawiny. Zaraz po zakończeniu meczów chłopców rozpoczął się pierwszy dzień VI turnieju Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej. Sobota do końca pozostała pod znakiem mężczyzn gdyż własnie w tym dniu w turnieju DAPR rywalizowali chłopcy z rocznika 2008. Jeszcze wiele treningów przed naszą drużyną, aby wzbić się na wyższy poziom, ale to właśnie dzięki umożliwianiu gry dzieciom i młodzieży będziemy mogli za jakiś czas zasilać szeregi III ligi oraz I ligi, bo czym skorupka za młodu…

W niedzielę kontynuowaliśmy współorganizację turnieju Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej – tym razem na parkiet wybiegły dziewczynki z rocznika 2008. Turnieje DAPR mają na celu wyłonienie najlepszej drużyny Dolnego Śląska, a najlepsi zawodnicy mają szansę otrzymać powołanie do reprezentacji Dolnego Śląska. Kto wie ile talentów zostało wyśledzonych podczas turnieju w Kątach Wrocławskich..?

Dzięki naszym możliwościom i doświadczeniu z transmisji meczów I i III ligi, wszystkie mecze rozgrywane w ubiegły weekend były transmitowane na żywo w internecie. Była zatem okazja do śledzenia wschodzących gwiazd mimo obostrzeń związanych z rozgrywaniem meczów bez udziału publiczności.

Prezentujemy wyniki poszczególnych zawodów:

Junior Młodszy – sobota, 28.11, 09:00

UKS GOKIS Kąty Wrocławskie VS. SPR BÓR Oborniki Śląskie  36:41 (17:20) 

Dolnośląska Liga Chłopców – sobota, 28.11, od 11:00

UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE VS. PR GMINY SIECHNICE 14:16 (9:9) 

PR GMINY SIECHNICE VS. UKS CHROBRY ŻÓRAWINA 6:18 (2:10)

UKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIE VS. UKS CHROBRY ŻÓRAWINA 8:22 (4:12) 

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKI RĘCZNEJ – 28/29.11 – Turniej VI CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA, FOT. MAREK PALICA

Poprzedni Post
Następny Post
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS