GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. warsztaty komiksowe cz.2

   21 października - 17:00 - 18:30
  2. #ZieloneKąty – sadzenie drzew i piknik ekologiczny

   22 października - 12:00 - 17:00
  3. WIETRZENIE SZAF

   23 października - 09:00 - 12:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

ZIMOWE ZAKĄTKI ON-LINE

Ferie tuż tuż! Sytuacja i czas są nietypowe, inne niż dotychczasowe ferie. Ponieważ od 28.12. czekają nas kolejne obostrzenia, przygotowaliśmy alternatywę spędzania wolnego czasu dostosowując ją do istniejącej sytuacji. Zapraszamy małych i dużych do udziału w bezpłatnych „Zimowych zakątkach on-line”. Nasz rozkład dnia na każdy dzień ferii zimowych (od poniedziałku do piątku – pamiętajcie 6.01 to dzień wolny):

8:30-8:40 – ZAKĄTEK Z AKTYWNOŚCIĄ – czyli poranna dawka endorfin dla każdego. Codziennie będziemy startować z rozgrzewką w iście sportowym stylu – z siatkówką, taekwondo, piłą ręczną, nożną oraz siatkową, badmintonem, breakdance, koszykówką, tenisem ziemnym i stołowym. Instruktarzowe filmy wideo będą dostępne na naszym profilu na Facebooku.

9:00-10:30 – ZAKĄTEK Z KSIĄŻKĄ – prawdziwa gratka dla młodych miłośników czytania. Rozrywka z książką w tle, zajęcia dla pasjonatów podróży, kultury i tradycji wybranych państw świata. Wybierz się z nami w podróże małe i duże!

11:00-12:30 – ZAKĄTEK Z DOMU – czyli kreatywność w czterech ścianach. Uczestnicy otrzymają „twórcze paczuszki”, dzięki którym będą mogli wykonać inspirujące zadania plastyczne i rękodzielnicze w domowym zaciszu.

13:00-14:30 – ZAKĄTEK Z PASJĄ – akademia detektywa i rozrywka dla całej rodziny! Zamienimy się w prawdziwych, tajnych agentów rozwiązujących tajemnice. Będziemy m.in. tworzyć tajne akta spraw i zbierać dowody.

cały dzień – ZAKĄTEK Z WYOBRAŹNIĄ – pobudzamy szare komórki! Ogólnodostępne interaktywne gry: szachy z animuszem, memo, puzzle, kolorowanki w sieci, quizy, łamigłówki, krzyżówki,  – dostępne na naszej stronie internetowej www.gokiskwr.pl w zakładce „Wasz kącik”.

Szachy https://lichess.org/

Puzzle, kolorowanki, memory: http://mirek.projekty.netkoncept.com/projekty/2020/gokiskwr/

UWAGA!

Na zakątek z książką, z domu oraz z pasją obowiązują ZAPISY. W/w zakątki będą prowadzone za pośrednictwem bezpłatnej platformy SKYPE. Formularz elektroniczny dostępny pod adresem https://www.gokiskwr.pl/formularz-zgloszeniowy/. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28.12.2020 r. do godz. 12:00. Szczegółowe informacje oraz wiek uczestników poszczególnych zakątków w REGULAMIN zimowe zakątki.

 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS