GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. warsztaty komiksowe cz.2

   21 października - 17:00 - 18:30
  2. #ZieloneKąty – sadzenie drzew i piknik ekologiczny

   22 października - 12:00 - 17:00
  3. WIETRZENIE SZAF

   23 października - 09:00 - 12:00 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

BIBLIOTEKA W PANDEMII

Koniec roku to czas podsumowań, spojrzenia wstecz. 2020 na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako czas zmian, nowych wyzwań, a także całkowitego przeorganizowania swoich planów.
Pod koniec lutego biblioteka w Kątach Wrocławskich została przeniesiona do odnowionego budynku w rynku 🕍. Niestety zaplanowane na marzec otwarcie nie odbyło się ze względu na epidemię koronawirusa 🙁. Od tej pory obie wypożyczalnie, zarówno w Kątach jak i w Smolcu, działały w reżimie sanitarnym, który drastycznie ograniczył możliwość korzystania z jakże bogatego księgozbioru naszej gminy. W trosce o czytelników robiłyśmy wszystko, aby móc jak najlepiej funkcjonować w nowej rzeczywistości. Stąd też wiele działań zostało przeniesionych do sieci. Organizowane były konkursy, quizy, kręciliśmy filmiki, odbywały się zajęcia on-line, zdobyłyśmy dodatkowe dofinansowanie, dzięki któremu udało się wzbogać ofertę Legimi, przeprowadzone zostały takie akcje jak: Narodowe Czytanie, Mała Książka Wielki Człowiek, Podziel się książką, Książka z dedykacją. Cały czas też szkoliłyśmy się on-line, poznawałyśmy nowe programy, wszystko po to, aby jak najlepiej służyć naszym użytkownikom. Nadal wypożyczamy książki, przygotowujemy się do zajęć, kupujemy oraz wprowadzamy nowości, przyjmujemy zamówienia, szukamy nowych pomysłów, piszemy sprawozdania, posty, raporty…
Życzyłybyśmy sobie, aby ten nadchodzący Nowy 2021 Rok był lepszy, radośniejszy, aby nasze biblioteki mogły funkcjonować normalnie, by wypełnione były rozmowami czytelników, szelestem przeglądanych stron, śmiechem dzieci znajdujących upragnioną książeczkę, bo CZYTAJĄC ZWYCIĘŻAMY 💪📚💪📚💪📚.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy naszą pracę w tym trudnym czasie…

Poprzedni Post
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS