GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia  • Newsletter

    Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Walentynki na grodzisku

W walentynki miłosna aura zagościła na grodzisku za GOKiS. Mieszkańców Gminy Kąty Wrocławskie zaproszono na zimowy, romantyczny spacer przy dźwiękach polskich i zagranicznych utworów miłosnych. Rodzice i ich pociechy chętnie korzystali z uroków zimy, urządzając mini-bitwy na śnieżki i zjeżdżając na sankach.
 
Po takich harcach na śniegu należało uzupełnić spalone kalorie, a o to zadbały pyszne pączki z Piekarni-Cukierni Grabarczyk oraz Harnaś Stanisław Foltyn. Można było także rozgrzać się gorącą czekoladą czy kawą, spacerując wśród czerwonych, balonowych serc i walentynkowej dekoracji.
 
Na przygotowanych karteczkach każdy mógł zostawić walentynkowe życzenia, wyznać swoje uczucia, a także sprawdzić nadchodzącą przyszłość sięgając po miłosną wróżbę. Zwieńczeniem walentynkowego popołudnia było ogłoszenie wyników konkursu „Miłość Ci wszystko wybaczy”. Jury wybrało wiersz napisany przez p. Agnieszkę Walkiewicz, a zwyciężczyni otrzymała w nagrodę – tort walentynkowy z Cukierni Pan Tadeusz w Kątach Wrocławskich.
Następny Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content