Wokalny sukces

Kochani!🥰
Takimi rewelacyjnymi wieściami zaczynamy weekend!🥳📣
👦Karol Hełka to siedmioletni uczestnik zajęć muzycznych🎶 Studia Kreacji Muzycznej w naszym ośrodku kultury🏫. Ten młody artysta👨‍🎤 osiągnął swój pierwszy, wokalny sukces!🤩🥳👏
ℹ️ W Grębocicach podczas II Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Polskiej „Gdzie Ci artyści szaleni?” Karol wykonał utwór Majki Jeżowskiej „Cyrk wita Was”🎙 i zajął I miejsce w kategorii klas I-II😍🥇!
👉Do występu Karol przygotowywał się z niezastąpionym instruktorem, nauczycielem Dariuszem Orłowskim👨‍🏫🎸. Poniżej przeszczęśliwy zwycięzca🥰.
🔷Koniecznie posłuchajcie piosenki w wykonaniu młodego wokalisty⤵️⤵️⤵️