Pomaganie przez kwiatów wysiewanie

NAKRĘĆ SIĘ NA WIOSNĘ – WYMIEŃ PLASTIKOWE NAKRĘTKI NA NASIONA🌱

Kochani!❤

Łączymy przyjemne z pożytecznym🤩 – z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi🌍, zapraszamy do udziału w akcji “Pomaganie przez kwiatów wysiewanie”🌸🌼.

📆 W dniach 20-23.04. zbieramy plastikowe nakrętki, które przekażemy na rzecz podopiecznych Stowarzyszenie Krzyś – Byś Kolorowo Żył 🤝.

🙋‍♀️Każdy, kto w wyżej wymienionym terminie przyniesie do nas plastikowe nakrętki, otrzyma w zamian nasionka kwiatów🌺. Czekamy na Was w:

✅ GOKiS – ul. Zwycięstwa 23 w godz. 7:00-15:00
✅ biblioteka w Kątach Wrocławskich (ul. Rynek 2); filia biblioteczna w Smolcu (ul. Główna 47) – wtorek w godz. 9:00 – 15:00, przerwa 12:00 – 12:30 oraz w czwartek i piątek w godz. 12:00 – 18:00, przerwa 15:00 – 15:30;
✅ Gniechowice – Kuźnia przy ul. Kąteckiej 59 w czwartek 1 godz. 16:00-17:30.

Razem dbamy o czyste środowisko🌳, pomagamy potrzebującym🥰 i malujemy ziemię na kolorowo🎨🌻🌷.