GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

  Nadchodzące wydarzenia

 • Wyszukiwanie na stronie


 • Biuletyn Informacji Publicznej

 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Brązowy medal tenisistów stołowych podczas Drużynowych Mistrzostw Województwa!

25 kwietnia w Brzegu Dolnym odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w kategoriach młodzików, kadetów oraz juniorów. GOKiS Kąty Wrocławskie w kategorii młodzików reprezentowały dwie drużyny chłopców oraz jedna dziewcząt. W kadetach reprezentowała nas jedna drużyna. W mistrzostwach znakomicie zagrali nasi kadeci Michał Kozerski oraz Jan Mruk. 

Chłopcy po bardzo dobrej grze pokonali kilka rutynowanych drużyn i po wygraniu meczu o 3 miejsce z UE Wrocław 3:2 zdobyli brązowe medale. W decydującym meczu punkty zdobyli Michał Kozerski 2 oraz debel Kozerski-Mruk.
W gronie młodziczek tuż za podium uplasowały się dzielnie walcząc Zuzanna Borowska oraz Anna Zając. W meczu o 3 miejsce nasze zawodniczki musiały uznać wyższość drużyny z UE Wrocław 0:3.
W kategorii młodzików nasza pierwsza drużyna reprezentowana przez Krzysztofa Bogusza i Antka Zacharę zajęła miejsce 9-12, to samo miejsce zajęła nasza drużyna reprezentowana przez Tymoteusza Pająka oraz Przemysława Zawadę. Gratulacje dla wszystkich szczególnie dla brązowej drużyny kadetów.
24 kwietnia w Brzegu Dolnym odbyły się Indywidualne Mistrzostwa młodzików w tenisie stołowym. W zawodach reprezentowały nas 4 osoby. W gronie młodziczek Zuzanna Borowska oraz Anna Zając zajęły miejsce 9-16. W gronie chłopców Krzysztof Bogusz wywalczył miejsce 9-16, a Zachara Antek 17-32.
Poprzedni Post
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content