W ramach Tygodnia Bibliotek przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji 🙂 📚. Już teraz zapraszamy Was do obejrzenia wywiadu jakiego udzielił nam Wojciech Koguciuk, mieszkaniec naszej gminy.

Wojtek to człowiek orkiestra 🙂 uczy tańca, jest wodzirejem, choreografem, a ostatnio próbuje swych sił jako pisarz 🙂.
Efektem jego pracy jest wydanie książki skierowanej do nastolatków pt.: „Serce Snów – Skarbonka” 🧡
Można ją wypożyczyć w bibliotece, można ją także zakupić w lokalnym, świetnie zaopatrzonym sklepiku Po Kątach Malowane, a także otrzymać za darmo 🙂 Szczegóły w nagraniu 🙂
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu 🎤