Konkurs “Imię dla lwa”

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Kąty Wrocławskie go udziału w konkursie “Imię dla lwa”. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.05.2021 r. do godz. 15:00.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin konkursu – IMIĘ DLA LWA

Karta zgłoszeniowa i oświadczenie – konkurs IMIĘ DLA LWA

1. w dziale programowym Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, ul. Zwycięstwa 23;
  2. w Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich, ul. Rynek 2;
  3. w filii bibliotecznej w Smolcu, ul. Główna 47;
  4. pod adresem mailowym programowy@gokiskwr.pl

Spośród zgłoszonych propozycji Komisja Konkursowa wybierze po 5 imion dla każdego lwa do dnia 27.05.2021 r. W dniach 27.05.-03.06.2021 r. mieszkańcy Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie będą mogli głosować na jedną z propozycji imion rzeźb lwów poprzez oddanie swojego głosu:

a)  w dziale programowym Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, ul. Zwycięstwa 23;

b) w Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich, ul. Rynek 2;

c) w  filii bibliotecznej w Smolcu, ul. Główna 47;

d) przesłać swój głos na adres mailowy programowy@gokiskwr.pl lub zagłosować w ankiecie stworzonej na profilu GOKiS Kąty Wrocławskie na Facebooku.