Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

• Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Sukcesy tenisistów w Brzegu Dolnym

16 maja, w hali imienia Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym, odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów i Kadetów w Tenisie Stołowym. W gronie najlepszych znalazło się trzech reprezentantów GOKiS Kąty Wrocławskie.

Cała trójka zagrała bardzo dobrze i wywalczyła trzy medale. Zuzanna Gałka zdobyła srebro w deblu z Karoliną Podymą, ulegając w finale parze z UE Wrocław Furman-Gaworska 0:3 oraz brązowy medal w mikście z Piotrem Klimkiem z Międzyborza. W grze podwójnej kadetów nasza para Michał Kozerski-Jan Mruk wywalczyła brązowy medal. W grze pojedynczej, miejsce w finale i tym samym awans na Mistrzostwa Polski Juniorek, wywalczyła Zuzanna Gałka. Warte podkreślenia jest, że Zuza nieprzerwanie od kategorii Żaczek zdobywa awanse na Mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. W kadetach Michał Kozerski dotarł do półfinału, w którym przegrał z zawodnikiem z Wołowa. Jan Mruk po wygraniu kilku meczy wywalczył miejsce w pierwszej ósemce. Medalistom i wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Zuzie Gałce, która będzie nas reprezentowała w Ustrzykach Dolnych w dniach 27-30 maja na Mistrzostwach Polski, życzymy powodzenia i mono trzymamy kciuki.

23 maja w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Województwa w kategorii żaków. W turnieju wystartował nasz podopieczny Antek Zachara. Antek grał ambitnie i wywalczył miejsce 9-10.