KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – relacja

Ależ kolorowo było w ubiegły weekend w Kątach Wrocławskich i w Smolcu!!! To wszystko z okazji Dnia Rodziny. Świętowaliśmy łącznie Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca.

Oprócz Festiwali Kolorów, po którym większość dzieci (ale i dorosłych) z uśmiechami na twarzy, pozowało do zdjęć w ubraniach obsypanych kolorowymi proszkami, na uczestników czekał grill, lody, gofry, bańki mydlane, muzyka oraz warsztaty plastyczne prowadzone przez naszych znanych i lubianych instruktorów.

Nie zabrakło też sportu. W sobotę w Kątach Wrocławskich każdy mógł spróbować swoich sił w Otwartym Turnieju Siatkówki, a kto wolał kibicować z trybun, dzięki ostatnio zniesionym obostrzeniom, miał taką możliwość. W niedzielę w Smolcu zajęcia sportowe poprowadził klub STS Smolec, a najbardziej waleczni mogli spróbować swoich sił w walce rycerskiej z członkami Stowarzyszenia Signum Polonicum.

Niezwykle cieszy, iż imprezy w obu miejscowościach przyciągnęły wielu mieszkańców. Wreszcie, po miesiącach licznych obostrzeń, mieliśmy okazję spotkać się na żywo i wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Mimo przelotnych deszczów chęć spotkania i zabawy była mocniejsza niż straszące chmury. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom, mamom i tatusiom samych kolorowych dni! I do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich! 🙂