GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

  Nadchodzące wydarzenia

 • Wyszukiwanie na stronie


 • Biuletyn Informacji Publicznej

 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym

W dniach od 27 do 30 maja w Ustrzykach Dolnych rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w tenisie stołowym. W gronie najlepszych znalazła się reprezentantka GOKiS Kąty Wrocławskie Zuzanna Gałka.

Nasza zawodniczka zagrała bardzo dobre zawody i w trzech konkurencjach weszła do czołowej 32 w Polsce. W grze pojedynczej o grze o awans do 16 przegrała 1:4 z Zuzanną Gaworską  z UE Wrocław. W grze podwójnej z Jagodą Chwojko z Kolping Jarosław (w grze o 16) dziewczyny musiały uznać wyższość pary Cieślik Faustyna (KS Bronowianka Kraków) – Pawłowska Maja (MUKS Start Nadarzyn). W grze mieszanej z  Krzysztofem Gumińskim (KTS Gliwice)  (w grze o 16) Zuzanna z kolegą musiała uznać wyższość późniejszych Mistrzów Polski:  Brzyski Anny (Kolping Jarosław) i Dziuby Patryka (Politechnika Rzeszów). Gra z mistrzami była bardzo wyrównana, a dwa pierwsze sety były na przewagi. Nasza zawodniczka uzyskała dzięki dobrej grze limit ogólnopolski na I Grand Prix Polski  w sezonie 2021/2022. Gratulacje!

Poprzedni Post
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content