1. “Podróże małe i duże” – półkolonie letnie z GOKiS

26 lipca - 08:00 - 30 lipca - 16:00

Pumptrackowy Puchar Kątów

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich serdecznie zaprasza do udziału w  zawodach – ,,Pumptrackowy Puchar Kątów”, które odbędą się 3 lipca 2021 r. Celem zawodów jest m.in. propagowanie sportów rowerowych, wspieranie aktywności społeczności lokalnej, propagowanie bezpiecznego korzystania z roweru, podnoszenie poziomu kultury ,,szosowej”, promocja kąckiego pumptracku, promowanie zdrowego stylu życia, zapobieganie skutkom izolacji społecznej szczególnie wśród dzieci  i młodzieży.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez odpowiedni formularz i trwa do 1 lipca do godz. 12:00. W formularzu należy podać imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, adres e-mail, nr telefonu oraz krótką notkę o sobie (dla spikera).

Kategorie wiekowe: (z podziałem na kobiety i mężczyzn)

• do 8 roku życia
  • 9 – 12 lat
  • 13 – 15 lat
  • od 16 roku życia.

Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów.

REGULAMIN:  regulamin_zawody_pumptrack

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://forms.office.com/r/wKGxQsqi77