1. warsztaty komiksowe cz.2

3. WIETRZENIE SZAF

23 października - 09:00 - 12:00

Półkolonie Letnie w Smolcu

To już pewne! Dzięki współpracy z Gminą Kąty Wrocławskie oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich, przez najbliższe dwa tygodnie będziemy organizować półkolonie letnie dla Państwa Dzieci!

Drodzy Rodzice, Dziadkowie i Opiekunowie, jeśli szukacie ciekawych zajęć wakacyjnych dla swoich pociech, jeśli pokrzyżowały się Wasze plany i zastanawiacie się co teraz zrobić z dziećmi lub jeśli po prostu nie chcecie, aby Wasze dzieci siedziały w domu, a wolicie aby w miły i niezwykle atrakcyjny sposób spędziły końcówkę wakacji to świetnie się składa! 🙂 W terminach 16-20.08 oraz 23-27.08 w dwóch lokalizacjach: w Kątach Wrocławskich oraz w Smolcu w godzinach 7.30 – 16.30 będziemy prowadzili nasze autorskie: Półkolonie Letnie z Ferajną. Co zrobić aby się na nie zapisać? Nic prostszego!

Wystarczy kliknąć w poniższy link:

Półkolonia Kąty 16-20.08

Półkolonie Smolec 16-20.08

Półkolonia Kąty 23-27.08

Półkolonia Smolec 23-27.08

Przeniesie on Państwa do formularza zgłoszeniowego, po uzupełnieniu którego wszystkie potrzebne sprawy zostaną załatwione w sposób zdalny. Bez wychodzenia z domu i bez marnowania czasu dopełnimy wszelkich formalności.

Przy okazji informujemy, że honorujemy bony turystyczne! To idealna okazja, aby je wykorzystać, jeśli jeszcze nie udało się tego zrobić:)

Szczegółowy program oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na plakacie poniżej.

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona. Minimalna liczba dzieci potrzebna do uruchomienia turnusu to 12/15?

PLAN PÓLKOLONI W KATACH WROCŁĄWSKICH

PLAN PÓLKOLONI W SMOLCU

Gdyby potrzebowali Państwo porozmawiać, zachęcamy do kontaktu:

Maciek Zapał – 693 189 340

Sławek Domański – 791 502 024