Koncert „Ze starej płyty” – Anna Szul z zespołem

„Sing, sing”, „Ludzkie gadanie”, „Sex appile”,”Hit the road Jack”, „Ta ostatnia niedziela”, „Cicha woda brzegi rwie” – te i wiele innych utworów mogliśmy usłyszeć w piątek, 20 sierpnia, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich. Niezmiernie nam miło, że w wydarzeniu chętnie uczestniczyli mieszkańcy naszej gminy. Serdeczne podziękowania za udział kierujemy do seniorów z Powiatowy Klub Seniora w Kątach Wrocławskich.

Na naszej scenie gościli wspaniali Artyści – Anna Szul z zespołem w składzie: Daniel Kraus – saksofon, Waldemar Maszyński- instr.klawiszowe, akordeon, Marcin Wełyczko – gitara.

Koncert odbył się dzięki rodzącej się współpracy pomiędzy GOKiS w Kątach Wrocławskich a Centrum Kultury w Siechnicach i realizowany był w ramach projektu „Muzyczne Karty Wspomnień”, współfinansowanego ze środków Powiatu Wrocławskiego.