GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

 • Nadchodzące wydarzenia

  1. Warsztaty wycinania lampionów z dyni

   23 września - 17:00 - 18:30 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Ryś na starcie!

Ryś 2021 zbliża się do startu, już w sobotę 28 sierpnia od godziny 19.00 na terenie naszej gminy pojawią się zawodnicy ubrani w kamizelki z logo maratonu, którzy w grupach 3-5 osobowych pieszo i na rowerach będą przemierzać trasę.  

Ze względu na charakterystykę zawodów jako biegu na orientację i sporą grupę osób spoza naszego miasta, mogą się zdarzyć przypadki zagubienia w trasie . Do dyspozycji uczestników i mieszkańców przekazujemy nr telefonu do biura zawodów 697 068 743, który będzie czynny od godziny 17.00- 28 sierpnia do godziny 9.00 – 29 sierpnia. Start i meta biegu jest umiejscowiony na zapleczu GOKiS Kąty Wrocławskie.

Poprzedni Post
 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS