1. Warsztaty wycinania lampionów z dyni

23 września - 17:00 - 18:30

Osiedlowy piknik rodzinny

👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👦👬👨‍👩‍👧 Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny już 12 Września w Niedzielę od godziny 12.
Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie! 👨‍👧‍👧👨‍👨‍👧‍👦👬👨‍👩‍👧
Kto Bawi się razem z nami? Łapka w górę 👍
✅ Namiot małego chemika ( eksperymenty – kolorowy wulkan, slime oraz magiczna ciecz nienewtonowska )
✅ Robotyka na edukacyjnych zestawach klocków lego
✅ Dmuchane urządzenia : Zjeżdżalnia, dmuchany plac zabaw spongebob , basen z suchymi kulkami dla najmłodszych
✅ Dmuchane sumo dla dorosłych
✅ Animacje dla dzieci: malowanie twarzy, banki mydlane, gry, konkursy i zabawy dla dzieci tatuaże brokatowe, wyspa ze słomkami animacyjnymi
✅ Wata cukrowa dla wszystkich
✅ Wyspa z klockami LEGO
✅ Wyspa z drewnianymi klockami architektonicznymi
✅ Strefa VR ( 2 stanowiska z googlami VR od PS4 Pro oraz 2 telewizorami na których wyswietlany będzie obraz który widzieć będzie osoba w okularach.
✅ Grill i wiele innych 🙂
🎊🎈🎮🎯🤸‍♀️