DZIEŃ KROPKI Z PRZEDSZKOLAKAMI W BIBLIOTECE

W dniach 15 i 16 września odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Publicznego w Kątach Wrocławskich – grupy Kredeczki 🖍🖍🖍 i Serduszka❤️❤️❤️ .

Razem z nimi świętowaliśmy Dzień Kropki. Najpierw przedszkolaki zapoznały się z naszą biblioteką, dowiedziały się, ile jest 📖 książek, jak wypożycza się książki i kto to jest bibliotekarz. Następnie, w Bajecznym 🧞‍♀️🏰🧸 Zakątku, zagraliśmy w bajkowy quiz – dzieci znają bardzo dużo bajek i postaci z nich! Potem nasi uroczy goście sami przeglądali książeczki, które ich zainteresowały oraz wysłuchali opowieści o 🟠 kropce, z książki Petera H. Reynoldsa, a potem sami tworzyli piękne prace z kropką w roli głównej. Po ciężkiej pracy (i umyciu rączek) biblioteczna sowa poczęstowała dzieci małym 🍬🍬🍬 smakołykiem, a na koniec dzieci wraz z Michaliną – bohaterką książeczki „Nie lubię książek. Koniec kropka” – przeniosły się w świat fascynujących przygód i, mamy nadzieję, pokochały 💚 książki.
Serdecznie dziękujemy dzieciom oraz paniom za odwiedziny i liczymy na więcej tak miłych 🙂 spotkań, a was zachęcamy do pooglądania 📸 zdjęć!