BĄDŹ EKO BEZ GRANIC – „GOZPODARNE” WYZWANIE DLA BIBLIOTEKI

Pierwsze zajęcia z projektu „Bądź Eko bez granic” ♻🍀GOZpodarne Wyzwanie, koordynowanym przez Biblioteka GOKiS Kąty Wrocławskie już za nami 👌.

Grupa dzieci z Sadkowa miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach zdobienia toreb bawełnianych farbami i tuszami. Uczestnicy mogli korzystać ze stempelków, szablonów lub też wykonywać własne kompozycje.
Oczywiście wszystko w idei zero waste ♻, czyli oszczędnie, ekologicznie i na materiałach z odzysku. A przepięknie wykonane torby mamy nadzieję, że długo posłużą małym mieszkańcom naszej gminy.
Projekt finansowany ze środków firmy Stena Recycling 😃