• Wyszukiwanie na stronie

• Biuletyn Informacji Publicznej

BIBLIOTECZNE ODWIEDZINY UCZNIÓW Z SADKOWA

Zajęcia, zajęcia i jeszcze raz zajęcia 😃 Biblioteka pęka w szwach od młodych czytelników 😀👧🧒. Odwiedzają nas uczniowie szkół podstawowych gminy Kąty Wrocławskie aby zapoznać się z bogatym księgozbiorem 📚📚📚 i pracą bibliotekarza, a przy okazji miło spędzić czas na wspólnym czytaniu 📖 i warsztatach.

W środę mieliśmy okazję gościć uczniów 3 klasy SP z Sadkowa. Był to Dzień Nosorożca, dlatego naszym bohaterem był ten sympatyczny zwierzak z książki Leszka Kołakowskiego pt.: „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?”. Czytane fragmenty zmusiły uczestników do rozważań nad sensem posiadania marzeń. Na szczęście jako dzieci mają ich wiele, a niektóre niecodzienne i ponadczasowe 😉.
Poniżej fotorelacja ze środowego spotkania, a już niebawem z kolejnych… 🙂🙃🙂
Zapraszamy do współpracy szkoły i przedszkola 🙂