1. warsztaty komiksowe cz.2

22 października - 12:00 - 17:00
    3. WIETRZENIE SZAF

23 października - 09:00 - 12:00

Święto kawy i książki w bibliotece

📣🥰1 października Święto Kawy i Książki w naszych gminnych bibliotekach📣🥰💥
Jesienne wieczory🍁 raczej nie skłaniają do wyjścia z domu. Przyjemnie jest wtedy usiąść wygodnie w fotelu z ciekawą książką i kubkiem gorącej kawy ☕️📚
Aby umilić naszym czytelnikom zbliżający się piątkowy wieczór postanowiliśmy połączyć siły z Pałacową Palarnią Kawy w Krobielowicach Vaile Coffee ☕️👑. Każda osoba, która 1 października przyjedzie do biblioteki w Kątach Wrocławskich lub w Smolcu i wypożyczy lub odda książkę, otrzyma kubek kawy z Pałacowej Palarni Krobielowice Vaile Coffee 🙂👑 GRATIS!!!
Serdecznie zapraszamy po lekturę oraz po gorący napój, który będzie świeżo zaparzany na miejscu przez baristę ☕️😃.
Akcja rozpoczyna się:
w bibliotece w Kątach Wrocławskich od 12:00 do 18:00,
w bibliotece w Smolcu od 15:00 18:00.