1. warsztaty komiksowe cz.2

3. WIETRZENIE SZAF

23 października - 09:00 - 12:00

BIBLIOTECZNE WÓZECZKI

Do naszych bibliotek wjechały wózeczki 🛒! Kto by pomyślał, że okażą się tak przydatnym gadżetem bibliotecznym? 😉

Wózek na książki ułatwi najmłodszemu czytelnikowi buszowanie w dziale dziecięcym i swobodny wybór książek,📚 które zabierze do domu. Dzięki wózkowi dziecko poczuje, że jest ważną osobą w bibliotece, i zacznie od najmłodszych lat kształtować swój gust czytelniczy. Nasza młoda wierna czytelniczka Aniela już korzysta z nowej atrakcji.
W bibliotece w Smolcu dzieci mają do dyspozycji jeden wózek, w Kątach zaś dwa 🙂.