SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W BIBLIOTECE

📯 Działo się w bibliotece!
W dniu 15 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich odbyło się spotkanie z podróżnikiem Bolesławem Grabowskim👜🌎.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie z klas 5-8 ze szkół w Kątach Wrocławskich oraz z Zachowic. Nasz gość pokazał różne przedmioty z wielu stron świata, prezentował zdjęcia ze swych podróży, a nawet pozwolił chętnym przebrać się w tradycyjne stroje rodem z Orientu. Nasi młodzi goście z zainteresowaniem słuchali opowieści i była to pewnie ciekawa odmiana od zwykłej lekcji w szkolnej ławce. Dziękujemy Panu Bogusławowi oraz młodzieży za wizytę!