SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIOLETTĄ PIASECKĄ

20 października bibliotekę w Kątach Wrocławskich odwiedziła pisarka 📚Wioletta Piasecka, znana w szczególności z opowiadań i wierszy skierowanych dla najmłodszych czytelników, choć ostatnio jej twórczość rozszerzyła się na powieści dla dorosłych.

Jednak to właśnie dzieci zostały zaproszone na spotkanie z autorką i bawiły się świetnie! Pani Wioletta zaprezentowała swoje książki, zabawiła słuchaczy małym przedstawieniem, a dla chętnych zostawiła autograf.
W ramach odwiedzin pani Wioletty w naszej bibliotece zostały zorganizowane trzy spotkania, w których uczestniczyły dzieci z przedszkola, klas pierwszych oraz drugich.
Przedszkolaki wręczyły autorce podziękowania i wspólnie zrobiły pamiątkowe zdjęcie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!📸