Biało-czerwone warsztaty w Izbie Pamięci

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, z tej okazji w Regionalnej Izbie Pamięci pojawiły się 2 wystawy czasowe – jedna prezentująca militaria i druga dotycząca narodowych symboli. Na dzieciaki czekały atrakcje takie jak biało czerwone warkoczyki, tatuaże, malowanie buziek i izbowe warsztaty związane z barwami narodowymi. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny w Izbie w tym dniu, mieliśmy pełne ręce roboty, ponieważ odwiedziliście nas naprawdę tłumnie. Za pomoc dziękujemy Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Kąckiej i Gminnej Bibliotece.

Zapraszamy do odwiedzin, wystawy czasowe będzie można zobaczyć do 15 grudnia.