Odwiedziny klasy V z SP nr 1 w Kątach Wrocławskich

Regionalna Izba Pamięci, jako jeden z unikatowych obiektów na Dolnym Śląsku, cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród uczniów przedszkoli i szkół podstawowych. Tym razem odwiedziła nas klasa 5 ze Szkoły nr 1 w Kątach Wrocławskich. Podczas zwiedzania wieży miejskiej i ekspozycji na wystawie, uczniowie poznali dzieje dawnych Kątów i przekonali się, jak nietypowe jest nasze muzeum. Można w nim bowiem „pouczestniczyć” w historii naszej gminy, na chwilę cofnąć się w czasie i przekonać, jak dawniej tu bywało.

Drodzy uczniowie jak zawsze serdecznie dziękujemy za wizytę i za to. że z tak ogromnym zainteresowaniem poznajecie naszą małą ojczyznę!