GRUZJA W OPOWIEŚCIACH MICHAŁA SZULIMA – SPOTKANIE AUTORSKIE

A kto był na ✍️ spotkaniu autorskim z Michałem Szulimem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich, ten wyszedł zakochany… w Gruzji!

Pan Michał – wokalista, podróżnik, autor bloga oraz
📚 książek „Miejsce za miejscem” – zabrał nas w podróż marszrutką po zboczach 🌄 Kaukazu, na gruziński targ i na plażę w Batumi, opowiedział o egocentrycznej Svanetii oraz o tym, dlaczego nie warto igrać z czaczą 😉
Podczas opowiadania o chaczapuri, chinkali i gruzińskim winie 🍷pan Michał zrobił nam smaka na gruzińską kuchnię, która jest niebywale smaczna! Byliśmy na to przygotowani – po spotkaniu zajadaliśmy się chaczapuri ❤ i w przemiłej atmosferze zakończyliśmy podróż.
Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia👇